Загальні відомості про школу

Адміністрація КДЮСШ № 2 :

Директор - Мамедов Олександр Арифович

Заступник директора з навчально-тренувальної роботи - Піщуліна Оксана Олександрівна

Заступник директора з адміністративно-господарської роботи - Торохтій Ігор Анатолійович

Графік прийому громадян директором: понеділок 10.00-12.00 база по вулиці Героїв праці 12 в

КДЮСШ № 2 надає дітям, підліткам та молоді рівні умови для зарахування та навчання, а тим,які мають перспективу для спорту високих досягнень – необхідні умови для спортивного удосконалення.

В КДЮСШ №2 культивуються такі види спорту :

• Баскетбол
  • Веслування на байдарках та каное
  • Дзюдо
  • Тхеквондо ВТФ
  • Самбо

Протягом останніх 10 років КДЮСШ №2 щорічно входить до трійки лідерів серед ДЮСШ м.Харкова та Харківської області, а за результатами 2013 року наш заклад посів 3 місце на всеукраїнському конкурсі серед позашкільних спортивних установ України.

За результатами роботи у 2014 році КДЮСШ №2 посіла перше місце у Всеукраїнському рейтингу з олімпійських видів спорту. За результатами виступів наших спортсменів у міжнародних та всеукраїнських змаганнях КДЮСШ-2 стала переможцем у конкурсі серед ДЮСШ Харківської області системи освіти.

За підсумками огляду конкурсу на кращий стан навчально-тренувальної та виховної роботи серед ДЮСШ у 2015 році комунальний заклад "Комплесна дитячо-юнацька спортивна школа №2 Харківської міської ради" посіла 3 місце.

Колектив комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 2 працює над такими завданнями :

1.Проведення спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої діяльності  серед дітей, юнаків та молоді, направлену на зміцнення їх здоров’я , всебічний розвиток особистості.

2.Розвинення здібностей вихованців в обраному виді спорту.

3.Створення оптимальних умов для розвитку індивідуальних здібностей вихованців з метою досягнення високих спортивних результатів.

4.Удосконалення систему залучення дітей,  юнаків та молоді до занять фізичною культурою та спортом.