Прозорість та інформаційна відкритість

Закон України "Про освіту"

Стаття 30. Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

1. Заклади освіти формують відкриті та загальнодоступні ресурси з інформацією про свою діяльність та оприлюднюють таку інформацію. Доступ до такої інформації осіб з порушенням зору може забезпечуватися в різних формах та з урахуванням можливостей закладу освіти.

2. Заклади освіти, що мають ліцензію на провадження освітньої діяльності, зобов'язані забезпечувати на своїх веб-сайтах (у разі їх відсутності - на веб-сайтах своїх засновників) відкритий доступ до такої інформації та документів:

Статут комунального закладу "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №2 Харківської міської ради"

Ліцензія на впровадження освітньої діяльності

Структура управління та органи закладу освіти

Кадровий склад закладу освіти, тренерський склад

Кадровий склад закладу освіти, адміністрація

Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти

Вид спорту

Назва програми

програма/

авторська

Ким затверджена/рекоминдована

Баскетбол

Баскетбол. Навчальна програма для дитячо-юнацьких спортивних шкіл (групи початкової підготовки першого та другого років навчання)

Державна

Державним комітетом України з фізичної культури і спорту, республіканським науково-методичним кабінетом, Федерацією баскетболу України

Баскетбол. Навчальна програма для дитячо-юнацьких спортивних шкіл (навчально-тренувальні групи та групи спортивного удосконалення).

Державна

Веслування на байдарках та каноє

Веслування на байдарках та каное. Навчальна програма для дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву та шкіл вищої спортивної майстерності та училищ олімпійського резерву.

Державна

Міністерством України у справах сімї, молоді та спорту, республіканським науково-методичним кабінетом, Федерацією каное України

Дзюдо

Дзюдо. Навчальна програма для дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву та шкіл вищої спортивної майстерності.

Державна

Державним комітетом України з фізичної культури і спорту, республіканським науково-методичним кабінетом, Федерацією дзюдо України

Тхеквондо ВТФ

Тхеквондо (ВТФ). Навчальна програма для дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву та шкіл вищої спортивної майстерності та спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю

Державна

Міністерством України у справах  сімї, молоді та спорту, республіканським науково-методичним кабінетом, Національним олімпійським комітетом, Федерацією тхеквондо  (ВТФ) України .

Боротьба самбо

Самбо. Навчальна програма для дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву та шкіл вищої спортивної майстерності.

Державна

Державним комітетом молодіжної політики, спорту і туризму України.

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти

Мова освітнього процесу

У КЗ "КДЮСШ №2 ХМР" визначена мова викладання-українська.

Наявність вакантних посад

Матеріально-технічне забезпечення закладу

Звіт про діяльність закладу

Правила прийому до закладу освіти

Додаткові освітні послуги не надаються, навчання з видів спорту здійснюється на безоплатній основі.

Стоп булінг

Кошторис на 2024 рік

Фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів

Інформація про перелік товарів, робіт, послуг отриманих як благодійна допомога із зазначенням їх вартості