У випадках домашнього насильства можна звернутись:

- до Національної поліції за номером 102 та повідомити про факт насильства;

- на Урядовий контактний центр 15-47, де цілодобово надаються інформаційні, психологічні та юридичні консультації чоловікам та жінкам, які постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, або з питань загрози вчинення такого насильства та психологічної допомоги потерпілим від домашнього насильства жінкам, чоловікам, дітям;

- до безкоштовного номеру системи безоплатної правової допомоги 0 800-213-103;

- до національної «гарячої лінії» з питань запобігання домашнього насильства, торгівлею людьми та гендерної дискримінації 0-800-500-335 або 116-123 (короткий номер з мобільного).

УСТАНОВИ, СЛУЖБИ  ТА ОРГАНІЗАЦІЇ, ЯКІ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДІТЕЙ В КИЇВСЬКОМУ РАЙОНІ
м. ХАРКОВА

Назва установи

Адреса, телефон
Особистий прийом

Служба у справах дітей по Київському району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради (ССД)

м. Харків,
вул. Чернишевська, 55 (4 поверх)
Начальник ССД

МАТВІЇВ ВАЛЕНТИНА ВОЛОДИМИРІВНА
Заступник директора Департаменту – Начальник Служби у справах дітей по  Київському району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради

Сектор ССД
Павленко Галина Миколаївна
Заступник начальника ССД - завідувач сектору ССД по Київському району з питань захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (опіка)

Кравченко Анна Вадимівна
Головний спеціаліст сектору ССД по Київському району з питань захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Коваленко Наталія Василівна

Сектор ССД
з питань попередження правопорушень та дотримання законодавства  (профілактика)

В’юнник Оксана Олексіївна
Завідувач сектору ССД по Київському району з питань попередження правопорушень та дотримання законодавства  (профілактика)

Погонцева Олена Вікторівна
Головний спеціаліст сектору ССД з питань попередження правопорушень та дотримання законодавства  (профілактика)

Оганова Вікторія Василівна
Головний спеціаліст-юрисконсульт сектору ССД з питань попередження правопорушень та дотримання законодавства щодо дітей Служби у справах дітей по Київському району

Центр соціальних служб Київського району м. Харкова
(ЦСС)

вул. Алчевських, 5

В. о директора ЦСС
ДОРОФЄЄВА СВІТЛАНА ВАЛЕРІЇВНА

Психолог ЦСС
Лісна Наталя Андріївна
(095 448 95 11)

Сектор ювенальної превенції Харківського районного управління поліції № 1 ГУ НП в Харківській області
(СЮП ХРУП)
вул. Алчевських, 49

Начальник сектору ювенальної превенції ХРУП № 1
Коновалов Артемій Володимирович
(097 940 77 52 або
095 808 15 36)

Інспектор ювенальної превенції, капітан поліції
Донець Валерія Павлівна
(063 522 28 18)

Комітет у справах сім`ї, молоді та спорту Київського району м. Харкова
(КССМС)

м. Харків,
вул. Чернишевська, 55 (4 поверх)
Начальник КССМС
РІЗНИК ВОЛОДИМИР ЕДУАРДОВИЧ

Головний спеціаліст КССМС
Шумак Людмила Вікторівна

Пам'ятки:

- Як не стати жертвою вуличної злочиннисті

Заходи забеспечення безпеки особи, право особи на забеспечення безпеки у кримінальному провадженні

Профілактика захворювань на кір

Спорт для дітей, безумовно, важливий. Одних занять фізичною культурою в школі недостатньо, щоб дитина виросла здоровою і сильною, але додаткові заняття в будь-якій спортивній секції дадуть дитині можливість вирішити багато проблем. У першу чергу, дитина навчиться координувати свої рухи, легше буде переносити навіть розумові навантаження, його нервова система буде менш сприйнятлива до подразнення, а імунна до вірусів.    Тому дитина легше засвоїть і шкільну програму, і менше занять пропустить через хворобу. Важливо лише індивідуально підходити до вибору секції, орієнтуючись не на моду і власні бажання, а на можливості і бажання вашої дитини.

Враховуйте особисті побажання дитини. Навіть якщо ви мрієте бачити своє чадо зіркою хокею або фігурного катання, а сама дитина зацікавлений тільки в баскетболі, не потрібно змушувати його, інакше ніяких особливих успіхів ви не побачите. Дитина повинна займатися тим, що приносить йому задоволення, адже "обязаловки" вистачає і в школі.

Видів спорту, які були б корисні дітям , безліч. Вважається, що чим раніше ви віддасте дитину в секцію, тим легше він адаптується і тим більших успіхів досягне. Якщо ваша дитина любить грати в ігри для багатьох людей, підходить по здоров'ю і фізичному розвитку, то ви можете познайомити його з баскетболом, хокеєм на траві чи регбі.

Для дітей, які гірше йдуть на контакт з людьми, ідеально підійде секція з веслування на байдарках та каное.

Якщо дитину часто ображають в школі, але при цьому його здоров'я дозволяє займатися активними і силовими видами спорту, то прекрасним виходом буде секція дзюдо або тхеквондо, які зараз дуже популярні. У ці секції ходять не тільки хлопчики, але й дівчатка, тому у багатьох дітей є шанс навчитися захищатися від нападок.

Але це не всі переваги занять дітей у секціях нашої школи. Тренування однозначно покращує фізичний розвиток і здоров’я дітей та стає найважливішою альтернативою телевізору, комп’ютерним іграм та іншим зовсім некорисному для дитячого організму та психіки, часупроводження.