Вступ до школи

Шановні батьки, ми впевнені, що кожен з наших вихованців – талановита, неповторна і обдарована особистість.  Ми пропонуємо чимало можливостей у дружньому колі, і за допомогою досвідчених тренерів знайти собі заняття до душі у позанавчальний час, вдосконалювати своє здоров’я і набувати нових вмінь та навиків.

До спортивної школи приймаються всі особи, що бажають займатися фізичною культурою і спортом, які виконали нормативи з фізичної підготовленості, встановлені навчальними програмами з видів спорту, та не мають медичних протипоказань.
       Зарахування до спортивної школи здійснюється на підставі заяви батьків або осіб, що їх замінюють, медичного висновку лікаря поліклініки за місцем проживання або лікаря загальноосвітнього навчального закладу про відсутність медичних протипоказань для занять.
          Мінімальний вік дитини, що підлягає зарахуванню до спортивної школи, залежить від специфіки виду спорту.

До відділень КДЮСШ-2 зараховуються діти з :

Баскетбол - з 9 років
Веслування на байдарках та каное - з 8 років
Дзюдо - з 6 років
Тхеквондо ВТФ - з 7 років
Боротьба самбо - з 8 років

До груп зараховуються діти на 1-2 роки молодші, які мають певні здібності, за наявності медичної довідки про стан здоров`я з визначенням назви виду спорту, який рекомендує лікар.

Згода батьків на обробку персональних даних дитини