Основні напрями діяльності

Дитячо-юнацька спортивна школа №2 була відкрита у 1949 році. За рішенням 5 сесії Харківської міської ради 6 скликання від 23.02.2011 №179\11 школа була перейменована в комунальний заклад «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №2 Харківської міської ради».

На теперішній час в КДЮСШ №2 функціонують відділення за видами спорту:

1.Баскетбол

2.Веслування на байдарках та каное

3.Дзюдо

4.Тхеквондо ВТФ

5.Самбо

6. Спортивні танці

КДЮСШ №2 має спортивні бази за адресами:

• вул.Героїв праці 12 в;
  • вул.Дружби народів 273;
  • вул.С.Ковпака 5 а.

Спорт і фізкультура займають значиме місце в житті кожної людини. Для одних - це професійна діяльність, для інших - можливість підтримувати себе в хорошій фізичній формі і зміцнювати здоров'я.

Сьогодні питанням здорового способу життя приділяється велика увага, в тому числі і з боку нашої школи.

Щороку все нові й нові діти приєднуються до нашої великої спортивної сім'ї. І нехай не всі зможуть стати великими чемпіонами, але кожен зможе знайти в спорті те, що потрібно саме йому. Крім того спорт виховує в людині важливі якості - силу, витривалість, справедливість і повагу, як до своїх товаришів, так і до суперників.

Заняття спортом дітям обіцяють нові враження, залучення до здорового способу життя, радість спілкування, допомагають вдосконалюватися не тільки фізично, а й духовно. Завдяки регулярним заняттям, юні спортсмени знаходять витримку духу, стають більш цілеспрямованими і дисциплінованими. Фізичні навантаження загартовують організм, і той стає більш пристосованим до різних навантажень, поліпшується загальний стан імунітету.

Для батьків - це можливість втілити дуже важливі ідеї виховання дитини: самоконтроль, цілеспрямованість, розвинути соціальні навички та комунікабельність, надасть можливість дітям навчитися справлятися з конкуренцією, як вести себе у випадку виграшу чи програшу

Спорт - це колосальна праця і повна самовіддача, без яких не буває перемог.

Займатися спортом професійно чи ні - має бути рішенням тільки ваших дітей, зауважте, не Вашим! Це їхнє життя, і нав'язувати професійну спортивну діяльність, аж ніяк не коректно і не правильно! Але Ви, як батьки, зобов'язані надати всі можливості для всебічного розвитку Вашої дитини.

А ми зі свого боку чекаємо Ваших дітей!

Протягом вересня триває набір хлопчиків та дівчат у наші секції у групи початкової підготовки першого року навчання.

Усі питання ви можете задати за контактним телефоном 725-13-91, 725-18-40  або безпосередньо звернутися до тренера-викладача – приходьте згідно розкладу занять.

Ми чекаємо на Вас і пам’ятайте заняття спортом  - це здоров'я та гарне самопочуття вашої дитини. Фізичні вправи  залишаються найдоступнішім способом для самовдосконалення та найефективнішім шляхом до загартування організму, характеру та волі.