Нагородження переможців ВЮБЛ сезону 2019/2020 року

13 лип. 2020
Нагородження переможців Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги сезону 2019/2020 року

09.07.2020 року в Харківському центральному парку культури і відпочинку ім. Максима Горького було проведено урочисте нагородження  Чемпіонів України, Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед юнаків. Спортсмени із задоволенням продемонстрували свої найкращі навички, які дозволили їм цього сезону стати кращими у своїй віковій категорії серед усіх команд України.

Безпосередньо вручення нагород почали з команди Комунального закладу "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №2 Харківської міської ради", яка під керівництвом головного тренера-викладача Кротько Андрія Олеговича здобула чемпіонство дивізіону А у віковій категорії юнаків 2005 року народження та молодше.

Вітаємо вихованців та тренера-викладача Кротько Андрія Олеговича! Молодці!