День просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги в діяльності, пов`язаної з розмінуванням.

4 квіт. 2024

4 квітня у світі відзначається день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги в діяльності, пов`язаної з розмінуванням.
Цьому питанню зараз приділяється особлива увага, у закладах освіти Київського району представниками ДСНС України у Харківської області систематично прводяться онлайн-уроки “Єдиний урок з безпеки,” бесіди, зустрічі з учнями та педагогами.
Під час занять співробітники ДСНС розглядають питання мінної безпеки, демонструючи  вибухонебезпечні предмети, різні види мін та обговорюючи дії під час повітряної тривоги. Учні мають змогу отримувати корисну інформацію не тільки онлайн, але і навчатися офлайн — відвідувати мобільний клас безпеки, в якому представлені зони мінної безпеки, пожежної безпеки, безпеки життєдіяльності. Просвітницькі заходи фахівці ДСНС проводять не тільки для дітей, але і для батьків: на батьківських зборах, на засіданнях районної батьківської ради.
Разом дбатимемо про нашу безпеку.