Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №2 Київський район

Чемпіонат України з шорт-треку

1 квіт. 2024

З 26 по 28 березня в польському місті Бєлосток відбувся чемпіонат України з шорт-треку, на якому спортсмени Харківської області здобули 13 золотих, 16 срібних та 12 бронзових нагород.

Змагання були проведені в усіх вікових категоріях.Найбільшу кількість золотих медалей Харківщині принесли юніори.

Максим Спориш став чемпіоном на усіх трьох дистанціях 1500м, 1000м та 500м.

Дві золоті медалі виборола Діана Демочко, яка перемогла на дистанціях 500м та 1000м.

На дистанції 1500м перемогла також харківська спортсменка Вероніка Кремер. Крім того на її рахунку срібні медалі на дистанціях 500м та 1000м.

Призерами серед юніорів також стали: Максим Топчій (2-е місце 1500м, 2-е місце 1000 м та 2-е місце 500м), Дмитро Козико (3-е місце 1500м та 3-е місце 1000м) і Жана Бочарова (3-е місце 1500м).

В змаганнях серед дорослих Світлана Репецька стала срібною призеркою на дистанціях 1500м та 1000м, а також здобула «бронзу» на дистанції 500м. В свою чергу, Мирослава Селюкова посіла треті місця на дистанціях 1500м та 1000м.

В жіночій естафеті на 3000м усі призові місця були за харківськими спортсменками. Світлана Репецька посіла перше місце в складі об’єднаної команди с представницями інших областей. Мирослава Селюкова, Марія Долгополова, Вероніка Кремер та Жана Бочарова стали срібними призерками, а Тетяна Зарванська, Вікторія Червенко та Анастасія Філоніч стали третіми.

В чоловічій естафеті на 5000м усі призові місця також розподілили між собою харків’яни. Данило Федоренко, Даніїл Бергін, Ростислав Леонтенко та Нікіта Зікунов посіли перше місце. Крім того Нікіта Зікунов виконав норматив майстра спорту України. Друге місце було за Владиславом Неміро, Микитою Неміро та Володимиром Мельником. Бронзовими призерами стали Дмитро Покровський, Максим Топчій, Олександр Гагатік та Богдан Мошенський.

Також в змаганнях серед чоловіків Ростислав Леонтенко став срібним призером на дистанції 500м та бронзовим на дистанції 1000м. Данило Федоренко здобув срібну медаль на дистанції 1000м, а Даніїл Бергін – «срібло» на 1500м.

На чемпіонаті була проведена і мікс-естафета на дистанції 2000м. Харків’яни Данило Федоренко та Ростислав Леонтенко в складі об’єднаної команди зі спортсменками з інших областей посіли перше місце, а Даніїл Бергін, Світлана Репецька та Мирослава Селюкова стали третіми.

В змаганнях серед юнаків Кирило Коваленко став чемпіоном України на дистанціях 1500м, 1000м та 500м, а Максим Смородський посів друге місце на дистанції 1000м та третє на 1500м.

Серед дівчат Катерина Моісеєва посіла другі місця на дистанціях 500м, 1000м та 1500м, а Софія Теліцина стала бронзовою призеркою на дистанції 500м.

Також Катерина Моісеєва і Софія Теліцина в складі об’єднаної команди перемогли в естафеті на 3000м серед дівчат.