Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №2 Київський район

Кубок світу з кікбоксингу WAKO

29 бер. 2024

З 20 по 24 березня в італійському місті Лідо ді Єзоло відбувся Кубок світу з кікбоксингу WAKO, на якому харківські спортсмени здобули шість нагород.

Участь в змаганнях приймали 2500 кікбоксерів з 44 країн. В складі збірної України Харківську область представляли 10 спортсменів.

Кікбоксери харківського Центру бойових мистецтв, під керівництвом тренерів Віталія Гагаріна та Олексія Даньшина, вибороли 4 золоті та 1 бронзову медалі.

Дмитро Алфьоров здобув дві золоті медалі, став переможцем Кубка в розділах лайт контакт та кіклайт.

Владислав Дегтяренко переміг у розділі кіклайт у своїй ваговій категорії, а Паша Тапдигов здобув "золото" у розділі фул контакт.

Бронзовим призером у своїй ваговій категорії у розділі кіклайт став Богдан Дмитренко. Також він виконав норматив майстра спорту України.

Ще одну бронзову медаль України приніс кікбоксер харківського СК "Мастер", вихованець тренера Олега Галищева Тимур Галищев.