Ласкаво просимо!

Ми раді вітати Вас на сайті комунального закладу

"Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №2

Харківської міської ради"

Вихованці КДЮСШ №2

Всі батьки хочуть, щоб їхні діти росли здоровими і щасливими. З кожним роком у дітей збільшується навантаження в школі, життя стає інтенсивніше, і в цей час дуже важливо подбати про фізичне здоров'я своєї дитини, адже саме в цьому віці закладаються основи всіх життєво важливих процесів в організмі , формується постава, розвивається спритність і гнучкість.

Комплексна дитячо- юнацька спортивна школа № 2 - позашкільний навчальний заклад спортивного профілю, який забезпечує розвиток здібностей вихованців в обраному виді спорту, створює необхідні умови для гармонійного виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді, самореалізації, набуття навичок здорового способу життя, підготовки спортивного резерву для збірних команд України.

Заняття спортом дітям обіцяють нові враження, залучення до здорового способу життя, радість спілкування, допомагають вдосконалюватися не тільки фізично, а й духовно. Завдяки регулярним заняттям, юні спортсмени знаходять витримку духу, стають більш цілеспрямованими і дисциплінованими. Фізичні навантаження загартовують організм, і той стає більш пристосованим до різних навантажень, поліпшується загальний стан імунітету.

Для батьків - це можливість втілити дуже важливі ідеї виховання дитини: самоконтроль, цілеспрямованість, розвинути соціальні навички та комунікабельність, надасть можливість дітям навчитися справлятися з конкуренцією, як вести себе у випадку виграшу чи програшу.

Ми чекаємо на Вас і пам’ятайте заняття спортом  - це здоров'я та гарне самопочуття вашої дитини. Фізичні вправи  залишаються найдоступнішім способом для самовдосконалення та найефективнішім шляхом до загартування організму, характеру та волі.

27 бер. 2024
Підготовка команд дівчат до ВЮБЛ
25 бер. 2024
Кубок Європи з дзюдо серед кадетів